Kupuj i sprzedawaj w Algierii.

Stoisko targowe polskich firm na Międzynarodowych Targach SIPSA-Filaha 2019 w Algierze

Międzynarodowy System Transferu Technologii, Maszyn i Produktów bardzo skutecznie działa w Algierii w oparciu o lokalnych i krajowych algierskich partnerów. Więcej informacji można znaleźć na portalu Negoce.org (w linku poniżej) lub też schematach działania i opisach poniżej.

https://negoce.org/kategoria/abc-jak-dziala-portal/

Schemat działania Międzynarodowego Systemu Transferu Technologii, Maszyn i Produktów MSTTMP

Tradycyjne sposoby znalezienia kontrahenta na rynkach międzynarodowych, a następnie przeprowadzenie wstępnych ustaleń dotyczących możliwości realizacji konkretnego kontraktu wymaga wielu starań i wysiłków, zajmuje też zazwyczaj wiele czasu i pociąga za sobą częstokroć poważne wydatki.

Jednorazowy wyjazd na zagraniczne targi to koszty z reguły zaczynające się od 50 tys. zł, a bardzo często jest to jedynie początek długiej drogi do zrealizowania chociażby jednego, pilotażowego kontraktu.

Przy pomocy Międzynarodowego Systemu Transferu Technologii, Maszyn i Produktów można uniknąć tak wielkich kosztów.

W Międzynarodowym Systemie Transferu Technologii, Maszyn i Produktów, te wszystkie procesy związane ze znalezieniem potencjalnych kontrahentów i  prowadzeniem wstępnych ustaleń (negocjacji wstępnych) są realizowane poprzez zintegrowany system oparty o portal negoce.org oraz sieć partnerów i kontrahentów w wielu krajach świata.

               Jak to się odbywa?

W portalu negoce.org następuje rejestracja ofert i propozycji od producentów jak również rejestracja zamówień, zgłoszeń i zapotrzebowania na określone produkty czy rozwiązania technologiczne, spływające do nas z wielu krajów świata.

Informacje te są wstępnie przetwarzane i weryfikowane pod kątem zgodności składanych ofert i propozycji współpracy i zamówień, a wygenerowane informacje o możliwościach realizacji danego kontraktu są wysyłane jednocześnie do producenta i do jego potencjalnego partnera/kontrahenta.

Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze,  nie ponosimy dodatkowych kosztów na niekończące się spotkania, dyskusje, ustalanie warunków wstępnych, warunków kontraktu, rozliczeń transportu itd.

I co również istotne – z nami unikniesz wielu osobistych, a często niepotrzebnych spotkań.